• 0312 335 36 38

  Hakkımızda

  Biz Kimiz?
  ankaracicekcisi.com, 20 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor.ankaracicekcisi.com olarak 1999’dan beri çiçek sektöründe kurumsal ve Premium müşterilere hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır. cicekbizden.com online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır. Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir. ankaracicekcisi.com  sektörü takip etmez. Sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız. cicekbizden.com size en iyisini sunacaktır. Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

  Neler yapıyoruz?
  Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor. 
  Nasıl çalışıyoruz?
  ankaracicekcisi.com`da sürekli inovasyon ve müşteri memnuniyeti ilkemizi göz önünde tutarak müşterilerimize hızlı, kullanımı kolay, sade bir e-ticaret platformu sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimiz için farklı çiçek tasarımları yaparak sürekli kendimizi yeniliyor, sürekli aynı çiçek tasarımlarından sıkılanlar için daha modern ve farklı ürünler hazırlıyoruz, web sitemizde yer alan birbirinden özel ve farklı yüzlerce tasarım arasından ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ürünlerini seçebilmelerini ve sipariş aşamalarını kolaylıkla tamamlamaları için sürekli ar-ge çalışmaları yapıyor, müşterilerimizi dinliyor ve onlarından bizimle birlikte ankaracicekcisi.com’un daha başarılı olması için görüşlerini dikkate alıyoruz. 

  ankaracicekcisi.com da sipariş vermek çok kolaydır. Ürün gruplarına ve gönderim amaçlarına göre kategorilendirilmiş yüzlerce ürün arasından, aklınızdaki ürünü kolaylıkla seçer, gönderim tarihi, alıcı lokasyonu ve kart mesajı bilgilerini girerek ödemenizi hiç zorlanmadan tamamlarsınız. 

  Aklınızdaki ürünü seçmekte zorlanıyorsanız eğer bize 0312 335 36 38 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Size aklınızdaki tasarımı seçmekte yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
   
  Değişmeyen ve Değişmeyecek Olan İlkelerimiz
  Mutlu müşteri, mutlu müşteri ve mutlu müşteri
  Hızlı teslimat
  Taze, özel ve kaliteli çiçekler
  Uzun vazo ömrü
  Satınalma ve satış sonrası, canayakın, anlayışlı ve yardımsever müşteri hizmetleri
  Kolay kullanım, hızlı sipariş
   
  Kurumsal Anlaşma ve Çalışmalarımız
  ankaracicekcisi.com olarak Ankara`nın birçok büyük şirketi ile kurumsal anlaşmalarımız bulunmaktadır. Kurumsal firmalarımızın imajlarına en uygun, onları en iyi temsil edecek özel çalışmalar ile hizmet sunmamız ile birlikte birçok Ankara geneli büyük kuruluş ile özel anlaşmalarımız bulunmaktadır.